Blog

Články v kategórii Druhá generácia
Súrodenecké vzťahy v rodinnom podnikaní sú veľkou témou, ktorú sme prebrali na našom odborno-networkingovom stretnutí 18. - 19. 10. 2023 v rodinnom hoteli Partizán na Táloch. Vzťahy súrodencov, ktorí sa stanú spoluvlastníkmi rodinného podniku, majú zásadný vplyv na jeho budúcnosť.
Mario Fondati
Mario Fondati
Inšpirácie, rozhovory, odborné témy. Ale aj networking s debatami o koníčkoch, investičných preferenciách, či starých autách... Aj také bolo naše ďalšie stretnutie pre viac ako 30 hostí z nastupujúcej i zakladajúcej generácie slovenských rodinných firiem. Potvrdili, že prídu opäť a už sa tešíme na jesenné pokračovanie.
Mario Fondati
Mario Fondati
Zorganizovali sme ďalšie zo stretnutí pre prvú a druhú generáciu v rodinných firmách. Už roky prepájame slovenskú podnikateľskú obec a chceme, aby sa tak dialo aj po plnohodnotnom nástupe druhej, a niekde už aj tretej, generácie.
Mario Fondati
Mario Fondati
Generačný transfer v rodinných firmách je v plnom prúde a nám záleží na tom, aby sa nástupcovia podnikateľských rodín spoznávali a vzájomne inšpirovali. Preto sme rozbehli sériu stretnutí pre prvú a druhú generáciu.
Mario Fondati
Mario Fondati