Blog

Články v kategórii Impulz týždňa
FONDATI & PARTNERS v spolupráci s IPA Slovakia vám v relácii Impulz týždňa prinášajú aktuálne postoje a názory zaujímavých ľudí k dnešnej situácii v krátkej audionahrávke.
Mario Fondati
Liana Abaffyová
Ján Košturiak, kouč, mentor, zakladateľ Podnikateľskej univerzity a Akadémie Dobrého Pastiera, aktívny poradca vo firmách aj v neziskovom sektore, sa podelí o svoje štyri odkazy, ktoré mu priniesla nečakaná koronakríza, a povie nám, ako sa prostredníctvom nich môžeme pozrieť na vlastné podnikanie inak.
Mario Fondati
Liana Abaffyová
O tom ako vníma súčasnú situáciu, ako sa s ňou vysporiadavajú v závode a mnoho ďalších pozitívnych impulzov sa dozviete v rozhovore s Martinom Štěpánkom, CEO spoločnosti KraussMaffei Technologies v Sučanoch.
Mario Fondati
Liana Abaffyová
O krátky, overený a osožný tip na nástroj, ktorý nám všetkým pomôže zorientovať sa v tejto náročnej dobe s ohľadom na našu budúcnosť, sa s nami podelí egokoučka a leadership konzultantka Andrea Vadkerti.
Mario Fondati
Liana Abaffyová
O tom, ako vníma súčasnú situáciu z hľadiska fungovania zamestnancov z Home Officu, ako vidí budúcnosť biznisu, v ktorom pracuje a iné pozitívne myšlienky s nami pozdieľa dlhoročný manažér v oblasti ľudských zdrojov a súčasný HR Manažér spoločnosti IBM Ivan Tomko.
Mario Fondati
Liana Abaffyová